Naspäť
V lete iba neoddychujeme, pripravujeme sa na silnú jeseň 
19. 07. 2023 Čas čítania: 3 min

V Across Private Investments, o.c.p., a.s. chápeme dôležitosť neustáleho napredovania, aby nami poskytované služby vyhovovali potrebám vás – našich klientov a reflektovali na meniace sa prostredie. Pred začiatkom leta sa preto náš tím investičných konzultantov spoločne zúčastnil už v poradí druhej tohtoročnej sales konferencie. Trvala celý deň a nosnou témou diskusií boli stratégie, brainstorming a výmena podnetov o tom, ako môžeme investičné možnosti u nás ešte viac obohatiť. 

Pri novinkách staviame na expertíze 

Počas tohto intenzívneho dňa sme sa zamerali na dve kľúčové oblasti – na rozširovanie nášho biznisu a identifikáciu najvhodnejších riešení pre investorov. Prioritou sú unikátne riešenia z dielne Across, ktorými vieme osloviť ešte väčšiu klientsku základňu a rozšíriť naše know-how na širšie publikum budúcich klientov. Môžete si byť istí, že naši odborníci zohľadňujú pri nových nápadoch všetky riziká a silu našej expertízy a na tomto základe budujú všetky novinky, ktoré pre vás intenzívne pripravujeme. Venovali sme sa tiež analýze súčasného trhového prostredia a trendov, ktoré je pre nás všetkých v mnohých ohľadoch špecifické a v posledných rokoch stále ťažšie čitateľné. 

Inšpirácie hľadáme u inovatívnych trhových lídrov 

Pre inšpiráciu a pomoc s tým, ako o spomínaných témach uvažovať „out of the box“ sme si na konferenciu pozvali Ivana Krechňáka, zakladateľa hernej firmy a dvojky na slovenskom trhu PowerPlay Studio. Ivan pracoval na internom oddelení ružinovskej nemocnice a aby v nočných službách nezaspal, hrával vo voľných chvíľach online hry. Po čase začal sám prichádzať s návrhmi na ich zlepšenie a nakoniec zavesil v roku 2007 medicínu na klinec a rozbehol vlastný biznis. 

Budúce úspechy nám prinesie iba silný a motivovaný tím

Spoločne strávený čas nám pomohol nielen lepšie nastaviť biznis stratégie, ale aj posilniť tímovú spoluprácu. I keď cieľom našich obchodníkov sú najmä biznisové výsledky, pokiaľ budeme pracovať ako tím, dosiahneme omnoho viac ako najšikovnejší jednotlivci samostatne.

Ďakujeme vám za dôveru v prvom polroku 2023, urobíme maximum pre to, aby značka Across bola každým dňom a každým klientom vnímaná ako inovatívny a spoľahlivý partner pre investície.

Užite si leto, vidíme sa v plnej sile na jeseň. 

Autor:
Jana Holíková

Chief Sales Officer
Je absolventkou Ekonomickej univerzity v Bratislave v odbore ekonomika a manažment podniku. Od roku 2005 pôsobí v bankovom sektore, pracovala na rôznych pozíciach v retailovej sieti. V Across Private Investments začala pôsobiť v roku 2023 a to na pozícii Chief Sales Officer. Už takmer 15 rokov sa venuje privátnemu bankovníctvu, hľadá ideálne investičné riešenia pre najbonitnejších klientov. Je zakladateľkou Ladies´ Business Clubu, ktorý sa sústredil na prepájanie a vzdelávanie žien v biznise.