Naspäť
Spúšťa sa predpredaj bytov partnerského projektu Rakyta
19. 10. 2022 Čas čítania: 2 min

Skupina Across úspešne pôsobí vo viacerých sektoroch. Okrem investícií do tradičných aktív ponúkame našim klientom jedinečné investičné príležitosti aj v oblasti hotelierstva, zdravotníctva, maloobchodu či real estate. Ďalším prírastkom do nášho portfólia aktivít je partnerský projekt Rakyta s developerom Lucron, ktorý je súčasťou medzinárodnej skupiny IKO Real Estate. Samotný Lucron je na slovenskom trhu aktívny viac ako 15 rokov a stavia najmä ucelené mestské štvrte.

Projekt je nazvaný podľa lokality – pozdĺž blízkeho vodného toku tu zvykli rásť vŕby rakytové, teda rakyty. V Rakyte nájde bývanie podľa svojich predstáv a potrieb jednotlivec aj väčšia rodina. V ponuke sú 1 až 4-izbové byty. V prvej etape tu bude bývať 890 ľudí, k dispozícii budú mať takmer 450 parkovacích miest.

Projekt ponúka bývanie uprostred prírody s kompletnou občianskou vybavenosťou v pešej dostupnosti. V susedstve sa nachádza nákupné centrum, škola, škôlka, obchody či športoviská. Vlaková stanica Devínska Nová Ves zabezpečuje rýchlu dostupnosť centra Bratislavy a tiež priamy spoj do Viedne. V blízkosti je prírodná lokalita Sandberg alebo cyklotrasa k zámku SchlossHof.

Veľká pozornosť bola venovaná udržateľnej výstavbe, materiálom a moderným technológiám. Projekt Rakyta pracuje napríklad so zadržiavaním dažďovej vody, znižovaním spotreby energií a ekologickými spôsobmi dopravy.

V prípade záujmu o viac informácií prosím navštívte www.rakyta.sk alebo nám napíšte na info@across.sk