Naspäť
Across spustil online investovanie – začína už od 100 eur
21. 06. 2023 Čas čítania: 3 min

V Across Private Investments, o.c.p., a.s. sú v centre záujmu už vyše 20 rokov klienti, pre ktorých prinášame unikátne investičné riešenia a najvyššiu kvalitu služieb. Digitalizácia vnímame ako spôsob, ako umožníme aj bežným investorom benefitovať z našich skúseností s finančnými trhmi.  S radosťou vám preto predstavujeme nové online investovanie s Acrossom.

Naša aplikácia Across Connect otvára svet investícií širokej verejnosti, ktorá chce začať s investovaním. Od júna v aplikácii môžete investovať online formou už od 100 eur. 

Pre klientov prináša tento typ investovania množstvo výhod. Účet si vedia otvoriť na pár klikov.  Investujú pohodlne a jednoducho z domova, kancelárie alebo akéhokoľvek miesta, ktoré si vyberú. Je to efektívny spôsob, ako znížiť náklady a ušetriť čas. Aplikácia zároveň poskytuje vysokú úroveň bezpečnostných funkcií, ktoré garantujú bezpečnosť finančných transakcií a ochranu súkromia klientov.

Do čoho budete môcť investovať online?

Prostredníctvom Across Connect investorom ponúkneme postupne okrem moderného investovanie do ETF fondov aj investície do korporátnych dlhopisov a do  private equity projektov.  Orientujeme sa na daňovo výhodné riešenia, vďaka ktorým sú výnosy oslobodené od dane. Pre pokročilých investorov bude dôležitou inováciou možnosť nastaviť automatický rebalansing portfólia alebo dokupovanie investícií v čase poklesov finančných trhov.

S online investovaním klienti majú možnosť získať atraktívne výnosy vďaka efektívne nastaveným ETF portfóliám, nízkym vstupným poplatkom (do 1%) a poplatkom za správu na úrovni 1,2 % p.a. Dodatočné poplatky za obchodovanie, výber či výkonnosť investícií účtovať nebudeme.

„Našou najlepšou referenciou je vyše 20-ročná tradícia spoločnosti na finančných trhoch so zameraním na investície a zhodnocovanie aktív klientov. Across Connect rozširuje naše možnosti klientskej interakcie. Ako cieľ sme si stanovili dosiahnuť 500 nových klientov do 12 mesiacov od spustenia aplikácie. Veríme, že platforma verejnosť osloví a tento cieľ sa nám podarí naplniť,“ hovorí Peter Jakubička, CEO Across Private Investments.

Ako funguje Across Connect?

Toto online investovanie vám umožní jednoducho a efektívne zhodnocovať majetok, v úvodnej fáze formou sporenia do ETF fondov. V online kalkulačke si viete nastaviť sporenie či investície podľa vlastných predstáv a zistíte tak, koľko peňazí môžete zarobiť.

Dizajn aplikácie je jednoduchý, prehľadný a zameraný na užívateľský komfort. Mobilná aplikácia Across Connect je dostupná pre iOS aj Android, rovnako ako na https://mojacross.sk/Login.

Viac informácií o výhodách a možnostiach online investovania si prečítajte na našom webe.